İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Konya Satılık Daire

Fatih Kalmaz Gayrimenkul 2018 yılında sektöre giriş yapan ve son derece profesyonel bir faaliyet yürüten bir kuruluştur.

Konya merkezde olarak faaliyet yürüten kuruluş Konya kiralık daire deyince ilk akla gelen seçeneklerden biridir. Müşteri memnuniyeti odaklı ve işinde uzman bir ekip ile faaliyetlerini sürdürürken aynı zamanda da kişilerin bütçelerine dost seçenekler sunmaya gayret eder. Özellikle ev kiralarken dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunur. Fatih Kalmaz Gayrimenkul bu anlamda Konya satılık daire seçeneklerini veya kiralık daire seçeneklerini arayan bireylerin güvenle tercih edebilecekleri bir firmadır.

Fatih Kalmaz Gayrimenkul Güvencesi

Bilindiği gibi ülkemizde gerek satılık gerek kiralık olan evlerin fiyatları son derece artış göstermiştir. Bu yüzden ev kiralamak ya da satın almak isteyen bireylerin öncelikle dikkat etmeleri gereken şey bütçelerine uygun ev bulmaktır. Aksi takdirde özellikle de kiralık ev alırken her ay yüksek derecede ödemeler yapmak bireyleri zor duruma düşürür. Konya Selçuklu satılık daire işlemlerini de gerçekleştiren Fatih kalmaz gayrimenkul Konya merkezli faaliyet yürütürken müşterilerinin bütçesi ile olan dostluğunu da devam ettirir. Yani iş ve işlemlerinde kişilerin bütçelerini sarsmamaya ve onlara en uygun en güzel evleri bulmaya gayret eder. Firma güler yüzlü bir hizmet anlayışıyla Konya'nın birçok noktasında gayrimenkul sektörünün nabzını tutmaktadır. Bu anlamda kuruluşun etkin ve verimli bir web sitesi de mevcuttur.


0507 661 22 55

fatihkalmaz.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir