İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Müşteri Yorumları

emine can16.04.2024 - KONYA / MERAM


Alanında uzman, hitabeti düzgün, bilgili, ilgili , güvenilir sistemli bir meslek erbabı. Ev alım işlemimiz esnasında herhangi bir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. Herşey için çok teşekkür ederiz. 

mustafa ergün28.02.2024 - KONYA / MERAM


fatih bey İlgili, bilgili, kibar ve profesyonel.

şahin özkan15.01.2024 - KONYA / SELÇUKLU


geldim çok memnun kaldım. ilgisinden dolayı fatih beye çok teşekkür ederim. Allah nasip ederde bir daire daha alırsam kesinlikle fatih beye gideceğim tekrar

kemal tezcan13.11.2023 - KONYA / MERAM


46 yaşındayım. Gayrimenkul yatırımlarıyla ilgilendiğim için bu yaşıma kadar birçok emlakçıyla çalıştım. Fatih kardeşimin gösterdiği performansı, buraya yazarak anlatmam imkansız. Her şeyi, bizim yerimize yaptı. o çalıştı, biz dinlendik. Her şey için teşekkür ederiz. Sizinle çalışmak bir zevkti. Yeni işlerde görüşmek dileğiyle.

ismail demir31.07.2023 - KONYA / SELÇUKLU


dükkanımı fatih kardeşim kısa sürede sattı. Kendisine emekleri için teşekkür ederim...

ali özer24.05.2023 - KONYA / SELÇUKLU


ev almak için çıkmış olduğumuz bu yolda yolumuz fatih kardeşimize denk geldi. fatih kardeşim bize gerçekten çok yardımcı oldu. hayırlısıyla evimizi aldık. kendisine çok teşekkür ederiz

aslıhan kara15.04.2023 - KONYA / MERAM


fatih bey sayesinde sonunda aradığımız daireyi bulduk. kendiside sağolsun bize canla başla yardımcı oldu. teşekkür ederiz.

Onur Özdemir23.02.2023 - KONYA / SELÇUKLU


Selamün aleyküm fatih abi ile tanışmamız en zor zamanlarimda oldu,bir devir işimizi çözmemizde bizlere manen destek de bulundu akabinde tekrar kendi evimizin satışi için kendinde yetki verdik en doğru zamanda en doğru fiyat ile bizlere yardımcı oldu hani derler ya kalite kokucak.bir insan die biz o kaliteyi güveni samimiyeti çoktan kazanmıştık çok saol abi herşey için yolun açık olsun

Vedat TAŞKIN29.01.2023 - KONYA / SELÇUKLU


fatih beye göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi sunarız. her konuda bize yardımcı oldu. süreci çok hızlı yönetti. güler yüzünü başından sonuna kadar hiç eksik etmedi.

hülya şimşek24.12.2022 - KONYA / SELÇUKLU


Verilen hizmetten son derece memnun kaldım. Gerek iş takibi, gerek iletişimiyle takdire şayan birisi. Çok teşekkür ederim.

HAKAN KARA12.11.2022 - KONYA / KARATAY


güler yüzlü ve ilgili davranış sergileyip her konuda yardımcı olduğu için fatih kardeşime teşekkür ederim

TUĞRUL KOÇ12.10.2022 - KONYA / MERAM


fatih bey mesleğinde son derece başarılı, kendisini yetiştirmiş profesyonelce hizmet vermektedir. Tebrik eder başarılar dilerim.

defne hanım30.09.2022 - KONYA / MERAM


Kıymetli emekleri ve yardımları için çok teşekkür ederiz. Tüm süreçlerde fatih bey çok güzel ve hızlı bir şekilde yardımcı oldu.

murat akman13.09.2022 - KONYA / SELÇUKLU


Hem evimizi satma, hem de yeni evimizi alma sürecimizdeki ilgili, sabırlı, profesyonel tavrı için Fatih Bey’e ailecek çok teşekkür ediyoruz. Aşırı titiz ve bizi sürekli bilgilendiren, sürecin her aşamasında hem çok sabırla hem de çok nazik, kibar tavrıyla yanımızda oldu, bize çok güven verdi. Hem satış hem de yeni ev alışımızı çok kısa süre içerisinde tamamladık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

YAHYA GÜLÇİÇEK30.07.2022 - KONYA / MERAM


fatih bey evimizin satışıyla alakalı ilgilendiğiniz süre boyunca herşey çok güzel ilerledi. iyi ki sizinle çalışmışım. herşey için teşekkür ederim

ibrahim bulduk21.06.2022 - KONYA / CİHANBEYLİ


fransadan selamlar. birikimlerimize fatih kardeşim ile yön veriyoruz artık. alanında gerçekten uzman birisi.

elifffff26.05.2022 - KONYA / MERAM


İlgi ve alakaları muazzam. Harika bir işletme. Fatih beye teşekkürlerimi iletiyorum.

Meryen Hanım11.05.2022 - KONYA / SELÇUKLU


fatih bey işinde son derece samimi ve nazik. sorularımızla birebir ilgilendi. kendisine başarılar diliyorum

ahmet yalçın08.04.2022 - KONYA / MERAM


fatih bey ile karşılaşmak benim için gerçekten şans oldu. işinde gayet başarılı ve uzman. çözüm odaklı bir çalışma oldu. kendisine teşekkür ederim

büşra hanım07.02.2022 - KONYA / KARATAY


güler yüzlü ve ilgili davranışlar sergilediği için fatih beye teşekkürlerimi sunarım.

belçikalı kadir14.12.2021 - KONYA / YUNAK


euronun yükselmesini fırsat bilip yatırıma uygun ilanlar ararken fatih kardeşimin ilanına denk geldim. watsaptan aradım. ilanı ile ilgilendiğimi söyledim. sağolsun beni uzun uzun dinledi. güzel bir ticaret yaptık sayesinde. kazançlı bir yatırım oldu benim için. fatih kardeşim bu sene yüz yüze tanışamadık ama seneye inşallah türkiyeye geldiğimde kahveni içmeye geleceğim. daha çok ticaretimiz olacak inşallah seninle 

SUNA HANIM07.12.2021 - KONYA / KARATAY


TANIMAKTAN BÜYÜK KEYİF ALDIĞIM NİTELİKLİ VE VİZYONER GAYRİMENKUL DANIŞMANI 

gurbetci.mustafa15.11.2021 - KONYA / CİHANBEYLİ


fatih kardeşimle güzel ve bereketli bir ticaretimiz oldu.en kısa zamanda başka ticaretler yapacağımızdan şüphen olmasın. belçikadan selamlar fatihim

MUSTAFA KEMER16.10.2021 - KONYA / MERAM


fatih kardeşimi sosal medyadan takip ediyordum. kısmet ondan ev almakta varmış. işin başından sonuna kadar bizi hiç üzmedi. aldığın hizmet bedelini sonuna kadar hak ettin kardeşim. işin gücün rast gelsin...

mine_mine03.10.2021 - KONYA / YUNAK


belçikada yaşıyorum.yatırım yapmak konusunda internette ilan ararken fatih beyin sitesinine denk geldim.ilanlarını inceledim. daha sonra watsapdan aradım kendisini. yatırım yapmak istediğimi söyledim. kısa-orta-uzun vademi diye sordu.ne demek istediğini işin doğrusu anlamamıştım.bende orta dedim.beni 3-5 yıl bekliyeceğim yatırımlara yönlendirdi.bilgi yönünden beni gerçekten şimdilik tatmin etti.inşallah kazanç yönünden de tatmin olurum.bekleyip göreceğim artık.bunu zaman gösterecek bana.

saffet cosan17.09.2021 - KONYA / SELÇUKLU


fatih kardeşime bizi kısa sürede sonuca ulaştırdığı için teşekkür ederim. uzun süredir satılmayan dükkanımı kısa bir sürede sattı. kahve içmeye geleceğim dedin daha gelmedin bu arada. unuttum sanma sakın. bekliyorum :)

metin güzel07.09.2021 - KONYA / MERAM


yurtdışında yaşıyorum. bir akrabam vasıtası ile fatih kardeşimle tanıştım. yatırım yapmak istediğimi söyledim kendisine. beni 3-5 yıl beklemem şartıyla bir tarla almaya yönlendirdi. dediğini yaptım bakalım. inşallah kazançlı bir yatırım olur benim için. bekleyip göreceğiz artık.

Arzu hanım13.08.2021 - KONYA / SELÇUKLU


Tarafımıza sağladığı profesyonel yardım ve hizmet için Fatih beye teşekkürler...

sami fidan04.08.2021 - KONYA / SELÇUKLU


fatih beyin kendi evi olsa bu kadar ilgilenmezdi. insanlığı, ilgisi, dürüstlüğü sayesinde 4 aydır satılmayan evimizi 3 haftada sattı. herşey için teşekkür ederim.

sibel yavuz01.07.2021 - KONYA / MERAM


fatih beyle tanışmamız sosyal medya reklamları üzerinden oldu.satmak istediğimiz bir evimiz var diye kendisine mesaj göndermiştim.çok kısa bir sürede dönüş yaptı.evimize geldi kısa bir ön görüşmeden sonra dairemizin resimlerini çekti.ne kadar sürede satarsınız diye kendisine sorduğumda 2 hafta dedi bana.2 haftada satamadı yalnız.yaklaşık 1,5 ayda sattı.ama sattı :)

kendisine şükranlarımı sunuyorum.referans olabileceğim bir emlakcımız var artık.

ONUR DİNÇ17.06.2021 - KONYA / SELÇUKLU


işin doğrusu onlar bana ulaştı. arsanızın satışıyla ilgilenmemizi istermisiniz diye? o kadar çok emlakçı firması aradı mesaj attı ki. fatih beyin gönderdiği mesajda bunlar içindeydi. okudum. mesajı samimi geldi. olabilir diye kendisine cevap verdim bende. beni aradı sonrasında. iyiki de aradı. hem arsamı kısa sürede sattı hemde bir dost kazanmama vesile oldu.

Uğur Çolak15.06.2021 - KONYA / SELÇUKLU


Güvenilir bir işyeriydi. Gayrimenkulümüzün satışa çıkmasından satılmasına kadar şeffaf bir bilgilendirme yaptılar. Aldıkları hizmet bedelini sonuna kadar hak ettiler.

Ailemizin tek emlakcısı artık.

Yorum Gönder

Kabul Edilen Uzantılar: PNG, JPG, JPEG, GIF
0507 661 22 55

fatihkalmaz.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir