Selçuklu Hocacihan'da Satılık Arsa - Müstakil - 849 M2 | 3 Kat İmarlı | Yatırıma Uygun

Arsa > Konut 26.03.2026 Satılık İlan No: 420099

Temel Özellikler
Görüntülenme: 63
Metrekare: 849 m²
Ada No: 19987
Parsel No: 8
Detaylı Özellikler
Tapu Durumu: Müstakil Tapulu
İlan Numarası: 420099
Krediye Uygun: Evet
Takas: Evet
Ek Özellikler
Elektrik Su Doğalgaz
Manzara
Doğa Manzarası
Altyapı ve Arsa Özellikleri
Kanalizasyon Telefon Hattı Yolu Açılmış Parselli

İlan Açıklaması

 ARADIĞINIZ ARSA BİZDE VAR..! 

• KONYA / SELÇUKLU / HOCACİHAN MAHALLESİNDE YER ALAN 849 M². MÜSTAKİL HESAPLI ARSAMIZ YENİ SAHİBİNİ ARIYOR...

 ALT YAPI 

• ELEKTRİK - SU - KANALİZASYON - DOĞALGAZ - TELEFON

 İMAR DURUMU 

• KONUT İMARLI - TAKS : 0.25 - KAKS : 0.60

 KONUM 

• ABDÜLHAMİD HAN CAD. 150 M - ALEMDAR CAD. 440 M - MERAM TIP 2.10 KM - DEDEMAN OTEL 2.80 KM - KELEBEKLER VADİSİ 5.50 KM

 SATIŞ SÜRECİ 

• TÜRKİYE VE DÜNYANIN HER YERİNDEN İLANLARIMIZI İNCELEYEBİLİR, ALMAK İSTEDİĞİNİZ PORTFÖYÜMÜZÜN TAPU SATIŞ İŞLEMLERİNİ SİZİN ADINIZA TİTİZLİKLE YÜRÜTMEKTEYİZ.

SİZLERDE ALIRKEN KAZANMAK İSTİYORSANIZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRİNİZ...

 BU PORTFÖYÜN SATIŞ YETKİLİSİ FATİH KALMAZ GAYRİMENKULDÜR ® 

 PORTFÖY, ETİK KURALLAR ÇERÇEVESİNDE PAYLAŞIMA AÇIK OLUP 

 TÜM MESLEKTAŞLARIMIZLA İŞ BİRLİĞİNE UYGUNDUR. 

• TAPU ve KREDİ İŞLEMLERİNİZ PROFESYONEL FİNANS EKİPLERİMİZ TARAFINDAN TAKİP EDİLMEKTEDİR...

• DETAYLI BİLGİ VE TEKLİF VERMEK İÇİN HEMEN ARAYIN...

0507 661 22 55

''PAZAR GÜNLERİ HİZMET VERMEKTEYİZ"

İlan Sahibi

Fatih Kalmaz Emlak Danışmanı

İlan Sahibi

Fiyat

9.350.000 TL
Satış Fiyatı
11.013 TL/m²

İlan Sahibi ile İletişim

Mesaj göndermek için giriş yapın veya kayıt olun.